KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507404
nr 1550 7404
Carl Wilhelmson
(1866-1928), Sverige
"utsegling", Monogramsignerad. Akvarell, bildmått: 18x23 cm, yttermått inklusive ram: 32x35 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juli 2023
kl 19:51:17
29/6 20:57:24
Carl Wilhelmson
Läs mer om Carl Wilhelmson